Компанія Zoom анонсувала новітнє рішення для захоплення звуку професійної якості - двоканальний рекордер F1 Field Recorder.
Алюмінієвий корпус портативного рекордера Zoom F1 робить його надзвичайно легким і ударостійким. Цей портативний рекордер пропонує кілька важливих функцій, включаючи генератор тону для налаштування рівнів аудіо між F1 і відеокамерою, звукові маркери для вирівнювання аудіо і відео, бортовий лімітер, щоб тримати свої рівні під контролем при виникненні гучних сплесків гучності і функції фіксації запису щоб уникнути випадкового натискання кнопок.

 

Рекордер Zoom H1n

 

 

Оновлену модель одного з найпопулярнішого рекордера представила компанія Zoom.

Рекордер Zoom H1n виглядає більш витонченим з новим призначеним для користувача інтерфейсом і більш легким в управлінні меню. Тепер всі кнопки H1n розташовані на передній панелі пристрою, так як попередня модель Zoom H1 мала тільки одну кнопку запису на передній панелі з кнопками збоку.
Аудіорекордер також має два канали запису і оснащений також двома вбудованими мікрофонами розташованими в конфігурації X / Y, і може записувати аудіо в дозволі до 24 біт / 96 кГц.
В комплекті з рекордером поставляється програмне забезпечення Cubase LE і WaveLab LE від Steinberg і пара батарейок типу AAA.

 

  Студійні монітори JBL 3 серії наступного покоління представила компанія HARMAN Professional які пропонують більше можливостей для налаштування звуку і задоволення звукових характеристик окремого студійного середовища або особистих переваг.

  Завдяки запатентованим технологіям JBL Image Control Waveguide, які застосовуються на основних контрольних моніторах JBL 7 і M2, а також елегантному і сучасному дизайну, JBL 3 Series MkII забезпечує відмінну продуктивність за оптимальною ціною.

 

Монітори JBL 3 Series MkII доступні в трьох конфігураціях, що відповідають вимогам будь-якого звукового середовища, включаючи 305P MkII з 5-дюймовим НЧ динаміком, 306P MkII з 6,5-дюймовим НЧ динаміком і 308P MkII який має 8-дюймовий низькочастотний динамік.

 

Високоякісні гучномовці преміум класу Bosch LB20

  Нову серію високоякісних гучномовців преміум класу LB20 представила компанія Bosch з простою системою настінного кріплення для внутрішнього і зовнішнього застосування.

  Серія Bosch LB20 складається з компактних двохсмугових акустичних систем з винятковою звуковою продуктивністю і інноваційною функцією кріплення для легкого монтажу в неймовірно універсальному форматі.


Нова лінійка студійних навушників AKG K275, K245 і K175

  HARMAN Professional представила лінійку студійних навушників AKG Foldable Studio, яка пропонує професійну якість звуку для музикантів і професіоналів в області звуку.

 Нова лінійка навушників AKG оснащена новітніми акустичними технологіями забезпечуючи безпрецедентну продуктивність звуку для музикантів, інженерів і продюсерів, яким потрібна чудова точність від надійних навушників, які витримують сьогоднішній мобільний спосіб життя.
Навушники K275, K245 і K175, призначені для творців контенту, які потребують необхідної точності за доступною ціною, поєднують в собі легендарну аудіоефектівність AKG з надзвичайно надійною якістю зборки і чудовим комфортом для тривалих прослуховувань.

 

   Нові моделі підсилювачів APART серії MA, акустичні системи MASK C Series і CM Design створені для простої і елегантної інтеграції в усі інтер'єрні середовища.

При проектуванні даного обладнання основний акцент був зроблений на максимально якісний звук і надійність.

  Нова серія гучномовців MASK C заснована на репутації існуючого асортименту MASK, високоякісного звуку за доступною ціною. Моделі потужністю 70 Вт MASK4C і MASK4CT оснащені 1 " ВЧ-твітером і 4.25 " НЧ-драйвером, а також MASK6C, MASK6CT потужністю 200Вт з 6.5 " НЧ-драйвером. Гучномовці мають запатентований кронштейн Clickmount для забезпечення ідеального вирівнювання кожного гучномовця, завдяки вбудованій і непомітній системі управління з кронштейном, який дозволяє ефективно, швидко і легко налаштовувати динамік.

Всі чотири моделі, кожна з яких доступна в чорному або білому кольорі, призначені для внутрішнього і зовнішнього використання, виготовлені з корпусу ABS-пластика і пофарбованою решіткою з алюмінієвого профілю.

  Відмінні можливості підключення і інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні передня і задня панель роблять нові підсилювачі APART MA30 і MA60 (30 Вт / 60 Вт) і MA120 і MA240 (120 і 240 Вт відповідно), ідеально відповідними для широкого спектра застосувань в стаціонарних інсталяціях.

 

  

  Під час процесу переосмислення мікшуючого підсилювача одним з ключових висновків було повернення його до основ і його зручність для роботи 24 години на добу.
 Серія відрізняється чудовою ергономікою і сучасним дизайном, що надає максимальну зручність в експлуатації для користувача. Разом з тим, підсилювачі серії МА оснащені всім необхідним з інженерної точки зору, для того, щоб стати новим індустріальним стандартом на ринку інсталяцій систем музичної трансляції.

 Гнучка архітектура підсилювача має просту логічну компоновку входів, виходів і налаштувань пріоритету для подальшого полегшення процесу регулювання.

 Автоматичний режим очікування активується через 10 хвилин без сигналу. Це зменшує споживання енергії до 0,5 Вт. Задній перемикач режиму очікування включає або відключає автоматичний режим очікування.
Його можна відключити, натиснувши кнопки очікування, мікрофона або джерела, або шляхом подачі звуку на обраний вхід або сигнал аварійного / пейджингового сигналу.

  Створені для простої і елегантної інтеграції в усі інтер'єрні середовища, моделі CM Design CM1008D, CMX20DT, CM608D і CM20DT мають тонку решітку і вбудовані магніти для ненав'язливої і простої установки решітки. Роз'єми Quick Fix використовуються для підключення гучномовців виключаючи необхідність в розподільних коробках і скорочуючи час і витрати на установку. Чітке маркування на трансформаторах акустичних систем також допомагає у швидкому і простому налаштуванні.
Клемна колодка з механічними затискачами кабеля перетином до 2.5 мм. дозволить швидко і надійно підключити акустику без інструменту. Кожен клемний роз'єм має 2 входи, що дозволяє паралельно включати наступні динаміки без додаткових зрощуваннь і клемних колодок.

Двосмугові динаміки CM Design доступні як в розмірах 6,5 ", так і 8 ", забезпечуючи вихідну потужність 60 Вт і 100 Вт відповідно (потужність може бути до 20/15/5 Вт і до 2,5 Вт в режимі 70 В).

Нові моделі мікшерних пультів Soundcraft Notepad

  Три нові моделі мікшерних пультів Notepad-5, Notepad-8FX і Notepad-12FX представила компанія Soundcraft які забезпечують цифрову обробку сигналу Lexicon і можливість підключення USB I / O для запису і відтворення музики на комп'ютері. Аналогові мікшери включають в себе обробку сигналів і можливість підключення USB-пристроїв введення-виведення. Нові технології Soundcraft Notepad, оптимізовані для вирішення сьогоднішніх завдань аудіоматеріалу, забезпечуючи виняткову цінність і продуктивність для професіоналів в області аудіо, яким необхідні оптимальні рішення.

 

 

  Серія JBL PRX800W - це перша акустична система в своєму класі з функцією повного бездротового управління за допомогою Wi-Fi. Технологія Wi-Fi і потужний вбудований DSP дають вам повний контроль над налаштуванням системи і продуктивністю через безкоштовний додаток PRX Connect. З підсилювачем потужністю 1500 Вт класу D і запатентованою технологією JBL Differential Drive, активна акустика забезпечує найкращі характеристики в своєму класі надаючи легендарний звук JBL для професійних музикантів, ді-джеїв та поціновуваців якісного звуку.

 

    Компанія Zoom представила портативні звукові USB-інтерфейси U-24 і U-44 які відрізняються досить компактними розмірами, універсальністю і доступною ціною. За словами розробника, за допомогою Zoom U-24 і U-44 ви зможете створити свою власну мобільну студію звукозапису, ключові компоненти якої помістяться в кишені куртки або рюкзаку. 

 

  Обидві новинки сумісні з PC, Mac і iOS-пристроями і можуть працювати як від батарейок так і від опціонального блоку живлення Zoom AD-17.
  Модель Zoom U-24 має два входи і чотири виходи, аудіо інтерфейс, який надає всі необхідні інструменти, необхідні для запису аудіо з високою роздільною здатністю, 24-біт / 96 кГц. У будь-якому місці ви отримаєте неймовірну якість звуку завдяки високоякісним передпідсилювачам з низьким рівнем шуму які використовуються в висококласних моделях рекордеров Zoom H5 і H6.   

  Ви можете також використовувати Zoom U-24 і U-44 в якості підсилювача для навушників студійного якості і слухати улюблену музику.

  Два комбо-входи XLR-Jack з незалежними регуляторами посилення і різнокольорових індикаторів рівня сигналу, дозволяють підключати мікрофони, клавішні інструменти, мікшери та багато іншого. Фантомне живлення 48В може подаватися на обидва входи, Один їх входів підтримує Hi-Z для підключення гітар, бас-гітар або інших пасивних інструментів. MIDI вхідні і вихідні роз'єми дозволяють використовувати пристрої, такі як MIDI клавіатури, контролери, синтезатори і драм-машин.
  На відміну від U-24, Zoom U-44 має чотири входи і виходи. До того ж, Zoom U-44 може використовуватися в якості автономного мікрофонного підсилювача і АЦП / ЦАП за рахунок наявності оптичного і коаксіального цифрових інтерфейсів S / PDIF. Володіє USB-інтерфейс в тому числі виходами Jack 1/4 " і RCA.

 


 

 Також одним з важливих відмінностей моделі Zoom U-44 є сумісність з шістьма змінними мікрофонними капсюлями Zoom (XYH-6XYH-5MSH-6SGH-6SSH-6EXH-6ECM-3) які підключаються до інтерфейсу безпосередньо через 10-піновий роз'єм.

 

Жоден інший аудіо інтерфейс не забезпечує таку велику універсальність, вартість і продуктивність.

Основні особливості новинок Zoom U-24 і U-44:


• запис і відтворення аудіо в дозволі до 96 кГц / 24 біт;
• два мікрофонних / лінійних комбовхода з високоякісними преампами (рівень шуму EIN: -119,5 дБ). Є можливість підключення гітари або баса до одного з входів;
• прямий моніторинг з нульовою затримкою;
• небалансні Main-виходи на джеках;
• виділені лінійні входи / виходи на роз'ємах RCA;
• стереофонічний вихід на навушники (потужність: 2 х 30 мВт на 32 Ом) з незалежним регулюванням гучності;
• 5-контактні вхід і вихід MIDI;
• регулятори рівня сигналу для кожного входу;
• відключається фантомне живлення 48V для входів 1 і 2;
• живлення по шині USB, від опціонального адаптера Zoom AD-17 або від двох батарей типу AA (обіцяється до 4-х годин автономної роботи при вимкненому фантомному живленні).

 Комплект поставки цих моделей включає USB-кабель і програмне забезпечення Ableton Live 9 Lite, що допоможе записати свої треки швидко і інтуїтивно, з можливістю використання ефектів студійної якості, еквалайзера, компресора, реверберації, затримки, хоруса, фільтрів.

 

 Новинка M-Audio Accent - це цифрове піаніно з повнорозмірною 88-клавішною молоточковою клавіатурою.

Ця модель є досить доступною, з огляду на професійні функції і універсальність, а також володіє багатим звуком.
M-Audio Accent ідеально підходить для студентів музичних шкіл, для домашніх студій або театрів. Цифрове піаніно має 20 вбудованих тембрів фортепіано (таких як Grand Piano, електро піаніно, органу і т.д.) з можливістю поділу клавіатури і накладення тембрів. Повний спектр вбудованих функцій дозволяє відтворювати будь-яку музику: від класики до джазу, хіп-хопу, релігійних.
Accent має можливість підключення до будь-якого комп'ютера через порт USB-MIDI, а також має лінійні XLR і TRS виходи для підключення зовнішньої акустики або аудіоінтерфейсу.

Основні особливості M-Audio Accent:

• 88-нотна клавіатура з молоточковою механікою;
• 20 вбудованих тембрів з можливістю поділу клавіатури і накладення тембрів;
• семпли рояля Steinway від AIR Music Technology;
• 50 стилів акомпанементу в різних музичних жанрах;
• 60 встановлених композицій і можливість запису до п'яти призначених для користувача;
• DSP- процесор з еквалайзером;
• режим навчання "Lesson", що розділяє клавіатуру на дві частини з однаковим октавним діапазоном;
• порт USB MIDI для підключення до комп'ютера
• MIDI;
• виходи XLR і TRS
• AUX-вхід для підключення зовнішнього джерела звуку
• 2 виходи на навушники;
• гніздо для педалі сустейна, яка поставляється в комплекті з адаптером живлення і пюпітром

Компанія RODE анонсувала нову бездротову систему для відеовиробництва RodeLink Filmmaker Kit.

  Робота нової системи RodeLink Filmmaker Kit здійснюється в діапазоні частот 2,4 ГГц із застосуванням 128-бітного шифрування. Пристрій радіопередачі відрізняється високим відношенням сигнал / шум і можливістю передавати звук в 24 біт / 44,1 кГц на дистанцію до 100 метрів. Кріплення приймача здійснюється на тримач типу "башмак" камери, з різьбою 3/8 "або на пояс. А передавач закріплюється на одяг або ремінь.

         

  RodeLink Filmmaker Kit надає все необхідне, щоб почати зйомку відео по бездротовій мережі, включаючи приймач, передавач і петличний мікрофон мовного класу. Приймач (RX-CAM) має OLED-дисплей з інформацією про рівні, стан батареї, відключення звуку і вибір каналу, обидва пристрої можуть мати зовнішнє живлення через мікро-USB. RODE включив всенаправлений петличний мікрофон в комплекті, щоб забезпечити максимально можливу якість аудіо відтворення.

 

  Радіосистема постійно відстежує частоти з двома шифрованими каналами в режимі реального часу і автоматично вибирає найсильніший можливий рівень сигналу в діапазоні до 100 метрів.

Одна дійсно хороша особливість в тому, що стан батареї для обох пристроїв відображається на приймачі!

Комплект складається з:

 • приймач RX-CAM для камери
 • компактний передавач TX-BELT
 • маленький мікрофон петлички Lavalier

Основні особливості:

 • можливість одночасної передачі сигналу по 2 каналах;
 • наявність OLED-дисплея на приймачі;
 • управління сполученням однією кнопкою;
 • триступенева зміна підсилення;
 • можливість забезпечити роботу приймача і передавача двома батарейками AA або через раз'ем USB;
 • десятигодинна робота в автономному режимі забезпечується двома батарейками;
 • наявність в комплекті петличний мікрофона, що гарантує впевнений прийом з різних напрямків, TRS-кабеля;
 • розробка і виготовлення здійснюється австралійськими фахівцями

Технічні характеристики приймача Rode RX-CAM

 • вихідний імпеданс: 300 Ом;
 • антена: внутрішня;
 • вихідний роз'єм: миниджек з нарізним фіксатором;
 • габарити: 111 х 65 х 52 мм;
 • маса: 190 г.

Мікрофон Rode Lavalier

 • частотний діапазон: 60 - 18000 Гц;
 • спрямованість: гругова
 • вихідний імпеданс: 3 кОм;
 • принцип перетворення: приймач градієнта тиску;
 • діаметр капсуля: 0,1 дюйма;
 • еквівалентний рівень шуму: 25 дБ;
 • максимальний звуковий тиск: 110 дБ;
 • максимальна вихідна напруга: 189 мВ;
 • чутливість: -33,5 дБ на 1 V / Pa;
 • розміри: 12 х 4,5 х 4,5 мм
 • роз'єм: jack 3.5 мм

Передавач Rode TX-BELT

 • антена: внутрішня;
 • вихідний роз'єм: миниджек з нарізним фіксатором;
 • вихідний імпеданс: 10 кОм;
 • розміри: 111 x 65 x 40 мм;
 • вага: 190 г.

  Компанія JBL презентувала нову модель портативної акустичної системи EON208P. Комплект складається з активного 8-канального мікшера з функцією Bluetooth і двох пасивних акустичних систем. Компактна і легка конструкція всього комплекта вагою 17,6 кг дозволяє без зусиль переносити всю систему однією рукою, а підключення по Bluetooth, забезпечує передачу аудіо з вашого мобільного пристрою.

  На відміну від попередньої моделі EON206P, новинка оснащена мікшером з 4-ма монолінійками, більш потужним 300 Вт підсилювачем, двосмуговими акустичними системами з 8 " НЧ-динаміком і неодимовим 1" ВЧ-драйвером, функцією Bluetooth, а також є дві пари моніторних виходів, для підключення навушників і виходом на сабвуфер. 

   Поліпропіленовий корпус акустики EON208P виконаний таким чином, що їх можна не тільки встановити на стійку, але і використовувати в якості сценічного монітора, що безумовно надає універсальності даного комплекту для музикантів.

   Загалом, систему JBL EON208P зручно застосовувати для озвучування як невеликих конференцій і презентацій, так і для музикантів.

  Мінусом такого комплекту, на наш погляд, є відсутність, нехай навіть простого, вокального процесора ефектів, наявність якого дає можливість використовувати комплект, наприклад з караоке-системами. 

Основні особливості JBL EON208P:

 • Частотний діапазон (-10 дБ): 60 Гц - 20 кГц
 • Підсилювач клас: D
 • Номінальна потужність: 300 Вт (2x 150 Вт)
 • Bluetooth
 • НЧ драйвер: 8 "
 • ВЧ драйвер: 1 "Neodymuim
 • Дисперсія HxV: 100 ° x 60 °
 • Використання в якості сценічних моніторів
 • Вага: 17,6 кг

 

   Компанія Soundcraft випустила нову серію цифрових мікшерів Ui, в яку входить дві моделі пристроїв Ui12 і Ui16. Основною особливістю даної лінійки є вбудований Wi-Fi роутер і порт Ethernet, а сумісність з Android, Windows, Mac OS, Linux дозволяє керувати ними дистанційно, використовуючи планшет, комп'ютер або смартфон (до 10 пристроїв керування одночасно).

 

  Нова серія акустичних систем Electro-Voice EKX поєднує в собі легендарну якість звуку та надійність із застосуванням новітніх технологій. Динаміки моделі EKX були доопрацьовані на базі компонентів серії LiveX, а всі технологічні новинки були вдосконалені враховуючи досвід серій ZLX і ETX.

  В серію EKX входить вісім моделей акустичних систем, чотири активних: EKX-12P, EKX-15P, EKX-15SP, EKX-18SP з широкими можливостями налаштування звуку і чотири пасивних: EKX-12, EKX-15, EKX-15S, EKX- 18S. Всі акустичні системи виготовлені з надійних дерев'яних корпусів з довговічним покриттям EVCoat.