Нові моделі підсилювачів APART серії MA, акустичні системи MASK C Series і CM Design створені для простої і елегантної інтеграції в усі інтер'єрні середовища.

При проектуванні даного обладнання основний акцент був зроблений на максимально якісний звук і надійність.

  Нова серія гучномовців MASK C заснована на репутації існуючого асортименту MASK, високоякісного звуку за доступною ціною. Моделі потужністю 70 Вт MASK4C і MASK4CT оснащені 1 " ВЧ-твітером і 4.25 " НЧ-драйвером, а також MASK6C, MASK6CT потужністю 200Вт з 6.5 " НЧ-драйвером. Гучномовці мають запатентований кронштейн Clickmount для забезпечення ідеального вирівнювання кожного гучномовця, завдяки вбудованій і непомітній системі управління з кронштейном, який дозволяє ефективно, швидко і легко налаштовувати динамік.

Всі чотири моделі, кожна з яких доступна в чорному або білому кольорі, призначені для внутрішнього і зовнішнього використання, виготовлені з корпусу ABS-пластика і пофарбованою решіткою з алюмінієвого профілю.

  Відмінні можливості підключення і інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні передня і задня панель роблять нові підсилювачі APART MA30 і MA60 (30 Вт / 60 Вт) і MA120 і MA240 (120 і 240 Вт відповідно), ідеально відповідними для широкого спектра застосувань в стаціонарних інсталяціях.

 

  

  Під час процесу переосмислення мікшуючого підсилювача одним з ключових висновків було повернення його до основ і його зручність для роботи 24 години на добу.
 Серія відрізняється чудовою ергономікою і сучасним дизайном, що надає максимальну зручність в експлуатації для користувача. Разом з тим, підсилювачі серії МА оснащені всім необхідним з інженерної точки зору, для того, щоб стати новим індустріальним стандартом на ринку інсталяцій систем музичної трансляції.

 Гнучка архітектура підсилювача має просту логічну компоновку входів, виходів і налаштувань пріоритету для подальшого полегшення процесу регулювання.

 Автоматичний режим очікування активується через 10 хвилин без сигналу. Це зменшує споживання енергії до 0,5 Вт. Задній перемикач режиму очікування включає або відключає автоматичний режим очікування.
Його можна відключити, натиснувши кнопки очікування, мікрофона або джерела, або шляхом подачі звуку на обраний вхід або сигнал аварійного / пейджингового сигналу.

  Створені для простої і елегантної інтеграції в усі інтер'єрні середовища, моделі CM Design CM1008D, CMX20DT, CM608D і CM20DT мають тонку решітку і вбудовані магніти для ненав'язливої і простої установки решітки. Роз'єми Quick Fix використовуються для підключення гучномовців виключаючи необхідність в розподільних коробках і скорочуючи час і витрати на установку. Чітке маркування на трансформаторах акустичних систем також допомагає у швидкому і простому налаштуванні.
Клемна колодка з механічними затискачами кабеля перетином до 2.5 мм. дозволить швидко і надійно підключити акустику без інструменту. Кожен клемний роз'єм має 2 входи, що дозволяє паралельно включати наступні динаміки без додаткових зрощуваннь і клемних колодок.

Двосмугові динаміки CM Design доступні як в розмірах 6,5 ", так і 8 ", забезпечуючи вихідну потужність 60 Вт і 100 Вт відповідно (потужність може бути до 20/15/5 Вт і до 2,5 Вт в режимі 70 В).