Історія створення бренду «Apart Audio» (Бельгія) почалася в 1992р із заснування компанії «Audioprof NV» Томом Гейзеном, що спеціалізується на рішеннях по прокату та інсталяції звукового обладнання.

  Поширювані бренди не приносили якості і надійності звуку, до яких прагнула команда Audioprof, разом з пристрастю Тома до створення відмінного звуку в громадських місцях призвели до народження в 2004р. бренду «Apart Audio». Це був початок створення ряду інноваційних аудіо продуктів інсталяторами для інсталяторів.
  Через кілька років, запуск серії акустичних систем Apart MASK стає еталоном в сфері інсталяційного звуку для магазинів, готелів, барів, ресторанів, спортивних клубів і офісів.

  

 Створивши міцну партнерську базу в Європі і США, Apart Audio зміцнили позиції на світовому ринку Installed Sound.

  Компанія, створена для розвитку і реалізації оптимальних звукових рішень, орієнтованих на конкретні ніші в аудіоіндустріі продається в більш ніж 100 країнах світу, а також має заводи і офіси в США і Китаї.
  Бельгійський виробник Apart Audio спеціалізується на виробництві аудіо продукції, в якій об'єднали надійність, простоту використання і монтажу, хороший сервіс та привабливі ціни, прагнучи забезпечити чудову якість звуку для кінцевого споживача.

 

  Продукція APart поширюється по всьому світу і використовуються в багатьох областях, включаючи роздрібну торгівлю, громадське харчування, готельний бізнес, корпоративний бізнес, спорт і відпочинок, а також релігійні заклади.

   Звукове обладнання APart гарантує якісне звучання і володіє різними конструктивними особливостями, виходячи з яких ми можемо підібрати необхідне обладнання під будь-технічне завдання.

 

 

 

 Кабельна продукція Mogami

 Кабельна продукція Mogami є однією з найбільш шанованих в сфері професійного звуку, вона використовується в кращих студіях звукозапису. Кабель відомий як гітаристам для сценічних живих виступів, так і звукорежисерам для застосування в студійних цілях для записуючого обладнання, активних акустичних систем, DJ обладнання і для навушників.

Акустичні системи для трансляції фонової музики і мови

 

Акустичні системи для трансляції мовних сповіщень і фонової музики, використовуються для озвучування: торговельних центрів, конференційних залів, готелів, кафе, в барах і ресторанах, спортивних клубах, виробничих і складських приміщеннях, в басейнах і саунах . Враховуючи вигляд, архітектурні та експлуатаційні умови в яких знаходитиметься акустична система, можна використовувати вбудовані в стелю, корпусні (настінні), підвісні, рупорні, ландшафтні та всепогодні (вологостійкі) акустичні системи. Як правило, там, де відстань між підсилювачем і акустичною системою перевищує кілька десятків метрів і необхідна велика кількість динаміків використовують акустику з трансформаторним входом (70V - 100V). Тому для озвучування великих площ і об'єктів застосовуються спеціальні трансляційні підсилювачі та трансформаторні акустичні системи.

 

 

Як організувати віддалену конференцію між офісами 

Періодично у багатьох компаній виникає необхідність переговорів зі своїми філіями або партнерами по бізнесу. Фізично зібрати колективи в іншій точці країни, а іноді і світу досить дорого і часто не є можливим. Стає очевидним, що можна організувати онлайн конференцію, використовуючи програмно-апаратний комплекс.
    Для цих цілей вже багато років використовуються системи відео конференц-зв'язку.

 USB-мікрофони нового покоління


 

   Поняття USB-мікрофон не є новим. Щоправда, асоціюється воно у багатьох користувачів ПК з дешевими настільними моделями, призначеними для спілкування в Skype та інших комунікаторах. Вихід на ринок студійних мікрофонів з великою діафрагмою та USB інтерфейсом в корені змінили уявлення про цей клас пристроїв. Той факт, що ці моделі відносяться вже до професійного сектору, зміщує сферу їх використання в бік студії.

  Цифрові аудіо рекордери

  Портативний рекордер – це пристрій, призначений для якісного запису звуку поза межами студії. Застосовують його для кіновиробництва, якісного запису музики та мови. Виходячи з визначення, портативні рекордери мають володіти мінімальною вагою та габаритами, мати автономне живлення.
Спочатку такі пристрої були великими, оскільки являли собою стрічковий магнітофон з мікрофоном. За сьогоденними мірками їх важко було б назвати портативними.