Історія створення бренду «Apart Audio» (Бельгія) почалася в 1992р із заснування компанії «Audioprof NV» Томом Гейзеном, що спеціалізується на рішеннях по прокату та інсталяції звукового обладнання.

  Поширювані бренди не приносили якості і надійності звуку, до яких прагнула команда Audioprof, разом з пристрастю Тома до створення відмінного звуку в громадських місцях призвели до народження в 2004р. бренду «Apart Audio». Це був початок створення ряду інноваційних аудіо продуктів інсталяторами для інсталяторів.
  Через кілька років, запуск серії акустичних систем Apart MASK стає еталоном в сфері інсталяційного звуку для магазинів, готелів, барів, ресторанів, спортивних клубів і офісів.

  

 Створивши міцну партнерську базу в Європі і США, Apart Audio зміцнили позиції на світовому ринку Installed Sound.

  Компанія, створена для розвитку і реалізації оптимальних звукових рішень, орієнтованих на конкретні ніші в аудіоіндустріі продається в більш ніж 100 країнах світу, а також має заводи і офіси в США і Китаї.
  Бельгійський виробник Apart Audio спеціалізується на виробництві аудіо продукції, в якій об'єднали надійність, простоту використання і монтажу, хороший сервіс та привабливі ціни, прагнучи забезпечити чудову якість звуку для кінцевого споживача.

 

  Продукція APart поширюється по всьому світу і використовуються в багатьох областях, включаючи роздрібну торгівлю, громадське харчування, готельний бізнес, корпоративний бізнес, спорт і відпочинок, а також релігійні заклади.

   Звукове обладнання APart гарантує якісне звучання і володіє різними конструктивними особливостями, виходячи з яких ми можемо підібрати необхідне обладнання під будь-технічне завдання.