Кабельна продукція Mogami

 Кабельна продукція Mogami є однією з найбільш шанованих в сфері професійного звуку, вона використовується в кращих студіях звукозапису. Кабель відомий як гітаристам для сценічних живих виступів, так і звукорежисерам для застосування в студійних цілях для записуючого обладнання, активних акустичних систем, DJ обладнання і для навушників.

   Назва Mogami походить від найдовшої річки Японії, що протікає в рідній провінції засновника компанії Тетсу Сато, Ямагата.

  Історія Mogami почалася кілька десятиліть тому, коли вчені почали досліджувати причини чутних відмінностей всередині сигнального кабеля, так як більшість інженерів, в той час думали, що всі кабелі однакові. 

  Дослідження проводилися різними методами і підхід компанії Mogami був унікальний. Компанія інвестувала в дослідження передачі сигналу з низькими втратами величезну кількість праці протягом багатьох років, результат яких призводить до розвитку серії кабелів Mogami Neglex, які змінили цілу індустрію.

  Кожна складова кабелю проводиться в Нагано, Японія, під безпосереднім керівництвом засновника компанії. Компанія справжніх професіоналів відмовляється йти на компроміс якості для економії коштів, і ніколи не копіює роботу інших. У сучасній світовій економіці, часто буває важко відстежити, хто дійсно робить фірмовий кабель або інші продукти. На відміну від таких брендів, Mogami повністю контролює свій процес проектування і виробництва.

  Кожен продукт сертифікований відповідно жорсткими вимогами специфікації, які публікуються і піддаються повірці. 

  На даний момент в асортименті Mogami велика кількість акустичних, інструментальних, мікрофонні, цифрових, Hi-Fi і мультикорних кабелів, з них ми відзначимо деякі позиції для кожної сфери застосування:


Акустичні кабелі Mogami


  Якісні професійні акустичні кабелі високого класу спочатку призначені для забезпечення максимальної продуктивності в сучасних Tri-Amp Systems пропонують аудіофілам точну передачу звуку для найвимогливіших професійних додатків.

Доступні серії: Mogami 2972 перетином 2 мм2 (14AWG), Mogami 2921, 2919, 2941 перетином 2,5 мм2 ( 13 AWG) і Mogami 3104, 3103 перетином 4 мм2 (до 11 AWG) розмірів провідника.

 

Інструментальні кабелі Mogami

  Інструментальний кабель повинен бути якісним і надійним, досить жорстким, щоб протистояти навантаженням в процесі використання, і як і раніше зберегти природний характер виконання якісних інструментів. Проектування і виробництво інструментального кабеля являє собою тонкий баланс між цими характеристиками тональної чистоти і деталізації, гнучкості, міцності, і в кінцевому рахунку ціни.

  Інструментальні кабелі Mogami визнані одними з найкращих кабелів на планеті, демонструючи надзвичайно нейтральний, розширений і детальний звук будь-якого інструменту.


  Mogami 2524 кабель містять тільки чисту мідь і призначений для максимального забезпечення оригінального звуку інструменту без забарвлення.

Для тих гітаристів, хто потребує більш надійному кабелі Mogami 2524 і кабель Mogami 2319, безумовно, кращий вибір.

Мікрофонні кабелі Mogami

  Mogami W2549 був розроблений з використанням відомого Neglex OFC, щоб забезпечити відтворення звуку найвищої якості в будь-якому додатку запису. Він має провідники 22AWG і надзвичайно низьку ємність. Кабель запобігає шуму, викликаному електромагнітними перешкодами і рекомендується у випадках, де важливі розширені високі частоти або де можуть знадобитися довгі кабельні траси.

  Mogami W2791 відмінно підходить для використання в важкодоступних місцях і на сцені в звукопідсиленні, телебаченні, радіомовленні і т. п. Компактні розміри, а також міцність конструкції і екрануюче плетіння кабеля роблять його ідеальним для всіх видів безперервного використання. Відзначимо також здатність роботи W2791 при дуже низьких температурах, до -20 C ° без втрати гнучкості і еластичності. 105 ниток з 44AWG відпаленої міді без покриття мають виняткову гнучкість і термін служби, зберігаючи відмінні характеристики.

 

  Квадропольний кабель Mogami W2534 Neglex quad - це ідеальний кабель для студій звукозапису, які страждають електропроводкою і проблемами заземлення. Mogami 2534 слід використовувати там, де інтенсивні радіоперешкоди є проблемою. Цей кабель забезпечує поліпшення сигналу від шуму на 10-20 дБ в порівнянні з еквівалентними крученими парами кабелів. Чотирьохжильний кабель є більш ефективним в усуненні шуму, який має вирішальне значення в середовищі з високими радіочастотними і електромагнітними перешкодами.


 Ізоляція провідника - XLPE (зшитий поліетилен), який має відмінні електричні характеристики і запобігає усадці при пайці. Bare Copper Shield перевершує плівкові або плетені екрани для якості звуку і спрощує монтаж. Мініатюрний чотирьохжильний надгнучкий мікрофонний кабель Mogami NEGLEX Quad High Definition W2534 став затребуваним в усьому світі як стандарт високоякісного цифрового та аналогового запису. Кабель також став популярним серед аудіофілів для використання з таким обладнанням, як високоякісні передпідсилювачі і входи підсилювачів.