Восьмиканальний підсилювач Crown DCI8300

Восьмиканальний підсилювач Crown DCI8300 Восьмиканальний підсилювач Crown DCI8300 Восьмиканальний підсилювач Crown DCI8300
Ціна: 141 700.00 грн.
Кількість: 

Компанія Crown Audio анонсувала вихід нової серії підсилювачів DCi (скорочення від DriveCore Install).
Новий восьмиканальний Crown DCi8300 є нащадком серії CTs, і за багато років використання підтвердили свою якість і ефективність.
"Створюючи серію DCi, ми мали перевершити рівень якості, встановлений нашої всесвітньо визнаної серії CTs, що є стандартом у виробництві підсилювачів для звукових інсталяцій", - розповів Деніел Саєнц, керівник інсталяційного підрозділу Crown.
У серці підсилювачів Crown DCi закладено чіп DriveCore, розміром з поштову марку, який замінює більше 500 елементів, що складають конструкцію звичайних підсилювачів. Це дозволило зменшити розміри і вагу і одночасно підвищити надійність і ефективність.
Пропонуються шість моделей, що забезпечують однакову номінальну потужність кожного каналу навантаженнях 4Ом, 8Ом і 70/100 У лініях.
Всі підсилювачі Crown серії DCi мають рековий розмір висотою 2U.
Універсальний блок живлення дозволяє отримати максимальну вихідну потужність в широкому діапазоні напруги живлення - від 85 до 276 В.
Функція економії електроенергії дозволяє підсилювачу перейти в режим очікування після 30 хвилин відсутності вхідного сигналу і споживати менше 1 Вт Також нові підсилювачі мають AUX-порт на задній панелі, що дозволяє інтегруватися в систему віддаленого включення / виключення і моніторингу несправності.

Технічні характеристики Crown DCI8300:

  •      Кількість каналів: 8
  •      Потужність на 8 Ом / канал: 300 Вт
  •      Потужність на 4 Ом / канал: 300 Вт
  •      Потужність для 70-100 В ліній: 300 Вт
  •      Висота: 2U
  •      Виходи: клеми
  •      Вага: 10,7 кг

Додати коментар


Защитный код
Оновити

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH