Нові моделі мікшерних пультів Soundcraft Notepad

  Три нові моделі мікшерних пультів Notepad-5, Notepad-8FX і Notepad-12FX представила компанія Soundcraft які забезпечують цифрову обробку сигналу Lexicon і можливість підключення USB I / O для запису і відтворення музики на комп'ютері. Аналогові мікшери включають в себе обробку сигналів і можливість підключення USB-пристроїв введення-виведення. Нові технології Soundcraft Notepad, оптимізовані для вирішення сьогоднішніх завдань аудіоматеріалу, забезпечуючи виняткову цінність і продуктивність для професіоналів в області аудіо, яким необхідні оптимальні рішення.

 

 

  Нове покоління Notepad підтримує перевірену історією якість, додаючи легендарну обробку сигналу Lexicon і можливість підключення USB-пристроїв введення-виведення, і все це за доступною ціною.

  Завдяки надійній конструкції з високоякісними компонентами, мікшери Soundcraft Notepad включають в себе професійні мікрофонні передпідсилювачі з відмінною якістю звуку для різних цілей, XLR комбіновані роз'єми мікрофонні / лінійні входи для легкого підключення до професійних аудіоприладів і 1/4 "симетричні входи для підключення клавіш, пристроїв відтворення і т. п. USB-з'єднання дозволяє легко записувати і відтворювати аудіо на робочих станціях. Крім того, користувачі Notepad-8FX і Notepad-12FX можуть також покращувати якость звуку за допомогою відомої цифрової обробки сигналів HARMAN (DSP), включаючи реверберацію Lexicon, хорус і затримку з контролем темпу натискання. 

  Малоформатні мікшери Soundcraft Notepad розроблені для виняткової зручності і простоти використання з оптимальними функціями для вирішення сьогоднішніх завдань яких потребують аудіоспеціалісти.