Нова лінійка студійних навушників AKG K275, K245 і K175

  HARMAN Professional представила лінійку студійних навушників AKG Foldable Studio, яка пропонує професійну якість звуку для музикантів і професіоналів в області звуку.

 Нова лінійка навушників AKG оснащена новітніми акустичними технологіями забезпечуючи безпрецедентну продуктивність звуку для музикантів, інженерів і продюсерів, яким потрібна чудова точність від надійних навушників, які витримують сьогоднішній мобільний спосіб життя.
Навушники K275, K245 і K175, призначені для творців контенту, які потребують необхідної точності за доступною ціною, поєднують в собі легендарну аудіоефектівність AKG з надзвичайно надійною якістю зборки і чудовим комфортом для тривалих прослуховувань.

 

 «Сьогоднішні музиканти часто знаходяться в русі і потребують навушників, які можуть протистояти їх мобільному способу життя», - сказав Філіп Шустер, менеджер по продуктах HARMAN Professional Solutions. «Ми взяли наші легендарні студійні моделі і зробили їх портативними, зі складною конструкцією, яка дозволяє легко їх транспортувати. Нові навушники AKG K275, K245 і K175 оснащені високоякісними компонентами, які працюють в гармонії, щоб забезпечити відмінний звук - все це в міцному форм-факторі, який буде з вами ». 

  Лінійка навушників K275, K245 і K175 забезпечує неперевершену якість звуку завдяки вишуканому дизайну, заснованого на десятиліттях досліджень і розробок AKG. Моделі K275 і K245 мають найбільші в своєму класі 50-міліметрові перетворювачі, які забезпечують більш високе низкочастотне розширення і точне відтворення басів. K175 використовує конструкцію з 40-міліметровими перетворювачами. Всі три моделі навушників пропонують кращу в своєму класі частотну характеристику для неперевершеної чіткості і деталізації, що спрощує створення міксів, які добре переносяться в різних системах відтворення. І з кращою в своєму класі чутливістю і низьким опором, навушники забезпечують максимальну вихідну потужність без спотворень, навіть при відтворенні музики з мобільних пристроїв з низьким живленням. 

AKG K275, K245 і K175 - це перші навушники в своєму класі, що пропонують складну конструкцію і самоналагоджувальне наголів'я. Складна конструкція дозволяє навушники вкладати в менші простори, такі як дорожні сумки, а також захищає конструктивні деталі від пошкоджень. Самоналагоджувальне наголів'я і плаваючі чашечки для вух підвищують і гарантуюють комфорт при кожному використанні. Пінопластові вкладиші забезпечують зручну, надійну підгонку, яка забезпечує оптимальне подовження баса і запобігає витоку звуку в навколишнє середовище. 

AKG K275 і K175 мають закриту конструкцію для живого запису і моніторингу, в той час як K245 має напіввідкритий дизайн, який добре підходить для редагування і мікшування.
Нові навушники розширюють спадщину якості, яка стала синонімом AKG. Всі критичні деталі - металеві, включаючи шарнір. Широкий режим тестування продукту - в тому числі багаторазові тести на падіння, випробування кабеля і ретельний тест напруги - гарантує, що навушники будуть тривалий час працювати. Крім того, кабель можна замінити, щоб максимізувати вартість і інвестиції.