Студійні монітори JBL 3 серії наступного покоління представила компанія HARMAN Professional які пропонують більше можливостей для налаштування звуку і задоволення звукових характеристик окремого студійного середовища або особистих переваг.

  Завдяки запатентованим технологіям JBL Image Control Waveguide, які застосовуються на основних контрольних моніторах JBL 7 і M2, а також елегантному і сучасному дизайну, JBL 3 Series MkII забезпечує відмінну продуктивність за оптимальною ціною.

 

Монітори JBL 3 Series MkII доступні в трьох конфігураціях, що відповідають вимогам будь-якого звукового середовища, включаючи 305P MkII з 5-дюймовим НЧ динаміком, 306P MkII з 6,5-дюймовим НЧ динаміком і 308P MkII який має 8-дюймовий низькочастотний динамік.

 

 

 

  JBL 3 Series отримала широке визнання у любителів і професіоналів, що працюють в сфері музики і нова версія популярної лінійки студійних моніторів зберігає не тільки найкращі якості оригінальної 3-й серії, але тепер і доповнює лінійку оновленим стильним і витонченим дизайном і кращою продуктивністю.

Монітори JBL 3 Series MkII оснащені революційною рупорною технологією яка забезпечує вражаючу деталізацію, атмосферу і глибину аудіоматеріалу. Запатентована інновація забезпечує акустично безшовний перехід між низькочастотними і високочастотними перетворювачами і забезпечує надшироку звукову сцену і точну візуалізацію.
Подвійні інтегровані підсилювачі потужності класу D, спеціально розроблені для кожного перетворювача, пропонують широкий динамічний діапазон для будь-якого проекту.
Нове налаштування Boundary EQ послаблює прискорення низького рівня, яке може виникати, коли монітори розташовані безпосередньо на робочому столі або поблизу стін, а також трьохпозиційний перемикач HF Trim дозволяє користувачам налаштовувати високочастотний відгук.

Основні особливості JBL 3 Series MkII:

  • Налаштування еквалайзера для поправки умов приміщення Boundary EQ
  • Запатентована технологія твітера Image Control Waveguide для детальної звукової картини і широкої зони комфортного прослуховування
  • Запатентований низькочастотний порт Slip Stream для чудової продуктивності низьких частот на всіх рівнях відтворення
  • Подвійні вбудовані підсилювачі класу D
  • Перемикач HF Trim налаштовує під акустику приміщення і персональні переваги
  • Гнучкість підключення з балансними входами XLR і TRS на 1/4 "
  • Перемикач вхідної чутливості + 4dBu / -10dBV і регулятор гучності
  • Всі монітори проходять 100-годинний тест потужності, що гарантує довговічність використання
  • Магнітне екранування для розміщення поруч з іншого електронікою
  • Сучасний дизайн забезпечує візуальне оновлення для будь-якої студії